Apartamento Mavi Com Vista Para O Mar
Om van uw vakantie in Mongaguá te genieten, verblijf in Apartamento Mavi Com Vista Para O Mar Mongaguá, gelegen op 20 minuten wandelafstand van Morro da Padroeira en op afstand van 4 km tot Praia Itaoca.
De Poço das Antas ligt op 25 minuten loopafstand van het appartement.
Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie.
Verrijk uw verblijf met het gemak van een koelkast, een oven en keukengerei in het appartement. Dit appartement ligt op een paar stappen verwijderd van de dichtstbijzijnde bushalte Rodoviaria de Mongagua.
- Locale bezienswaardigheiden
- House of the Memory of Mongagua1,4 km
- Centro Cultural Raul Cortez50 m
- Parque de Diversoes1,7 km
- Morro da Padroeira1,3 km
- Praia Central1,8 km
- Teatro Municipal Ronaldo Ciambroni50 m
- Belvedere600 m
- Capela Nossa Senhora do Perpetuo Socorro1,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas88 km
- Treinstations
- Jurubatuba48 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Zithoek
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Mavi Com Vista Para O Mar.
Gasten van Apartamento Mavi Com Vista Para O Mar kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Morro da Padroeira, binnen 20 minuten te voet ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Poço das Antas (2 km) en Praia Itaoca (4 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Mavi Com Vista Para O Mar in het stadscentrum te komen?
Het duurt 20 minuten lopen om van Apartamento Mavi Com Vista Para O Mar naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Apartamento Mavi Com Vista Para O Mar te boeken?
De prijs van het boeken van Apartamento Mavi Com Vista Para O Mar is $31.